Do dyspozycji naszych partnerów oddajemy dwie sale konferencyjne zapewniające idealne warunki do organizacji niedużych konferencji, spotkań, szkoleń oraz imprez okolicznościowych.

Dodatkowa sala położona w urokliwych piwnicach hotelowych zapewni dogodne warunki na przerwy kawowe, lunche, wykwintne kolacje, czy projekcje multimedialne. Proponujemy wieczory w stylu żydowskim z muzyką klezmerską oraz kolacje z tradycyjną kuchnią polską. Organizujemy catering wraz z kompleksową obsługą, oprawą florystyczną oraz dekoracjami.

    • Sala "Oliwkowa" - 45 osób w układzie teatralnym lub 30 osób przy stołach
    • Sala "Limonkowa" - 16 osób w układzie teatralnym lub 10 osób przy stołach

Projektor multimedialny, tablica flipchart, ekran, oraz bezprzewodowy dostęp do internetu wliczone w cenę.

Nasz koordynator z działu sprzedaży i marketingu pomoże Państwu zrealizować każde zamówienie począwszy od ustawienia sal, dekoracji i wyboru konkretnego menu.

W ramach obsługi konferencyjnej, proponujemy różnorodne i bogate menu na lunch, obiad i kolację z naszej znanej i nagradzanej za dobry smak kuchni hotelowej, a dla naszych partnerów korzystających z oferty konferencyjnej udzielamy 15% rabatu na wynajem pokoi w hotelu Eden.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z działem sprzedaży i marketingu pod numerem telefonu +48 12 430 65 65 lub e-mail: marketing@hoteleden.pl